Trampolíny Praha

Titulní stranaKariéra

Kariéra

Náš sportovní oddíl skoků na trampolíně hledá vhodného kandidáta/kandidátku na pozici

„koordinátor provozu sportovního oddílu“

Pracovní náplň:

• komunikace s členy oddílu (email, telefon, osobně)

• komunikace a koordinace trenérů (prezence, absence, záskoky)

• vytváření a změny v rozvrhu, řešení problémů (přeplněnost/nedoplněnost skupin)

• dohled a zodpovědnost nad tréninky a průběhem tréninků

• kontrola příspěvků

Požadavky:

• minimálně ukončené SŠ/VŠ vzdělání

• vhodné pro studenty a absolventy VŠ (FTVS)

• výborné organizační a komunikační dovednosti

• příjemné a reprezentativní vystupování

• kladný vztah ke sportu, sportovní vzdělání či kurz výhodou

• znalost AJ a RJ výhodou

• časová flexibilita

• pečlivost, zodpovědnost, ochota učit se nové věci, spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:

• zajímavou a nevšední práci ve sportovním prostředí

• dlouhodobou spolupráci

• přátelský kolektiv (i když to píše každá firma, u nás je to pravda :-) )

Pracovní doba: 10 - 20 hodin týdně v odpoledních hodinách - dle domluvy

Místo práce: Praha 1, Tyršův dům

Kontakt: Mgr. Pavlína Saudková, tel. +420725140665, pavlina.saudkova@gmail.com

www.trampolinypraha.cz,

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák