Trampolíny Praha

Titulní stranaZávodykalendář 2018

kalendář 2018

 

Tučně a červeně označené závody jsou POVINNÉ!!!
Sportovní kalendář 2018
Datum
Akce
Místo
Účast
únor
17. - 18.2.
VT T2020 fyz. a tech. testy
Liberec
oddíly
24. - 25.2.
Školení trenérů 3. třídy - 1. část (teorie)
Praha - Kampa
oddíly
březen
10. - 11.3.
Školení trenérů 3. třídy - 2. část ()
Praha - Kampa
oddíly
17. - 18.3.
VT 01 kontrolní a přípravný
Liberec
repre SEN, JUN, T2020
 24.3.
1. Pohárový závod
Liberec
oddíly
 25.3.
Závod o libereckého skokana I.
Liberec
oddíly
duben
7. - 8.4.
VT 02 kontrolní před ME/MEJ
Liberec
repre ME, MEJ
9. - 16. 4.
JUN a SEN Mistrovství Evropy
Baku, AZE
repre JUN a SEN
21.4.
2. Pohárový závod
Litoměřice
oddíly
22.4.
27. Litoměřický kalich
Litoměřice
oddíly
27. - 28.4.
Světový pohár
Brescia, ITA
 
květen
5.5.
Skokan Odolky
Odolena Voda
oddíly
19. - 20.5.
VT 03 kontrolní a přípravný
Liberec
repre SEN, JUN, T2020
26.5.
Český závod věkových skupin
Olomouc
oddíly
červen
2.6.
3. Pohárový závod
Praha - Žižkov
oddíly
9.6.
7. GymCity Open
Cottbus, GER
oddíly
16.6.
Juniorské a seniorské mistrovství ČR
Odolena Voda
oddíly
17.6.
Přebor Čech
Odolena Voda
oddíly
23. - 28.6.
Letní olympiáda dětí a mládeže
Liberec
kraje
červenec
 3.7.
SOKOL GALA
Praha
 
 5. - 7.7.
Světový pohár + Nissen cup (JUN)
Arosa, SUI
repre SEN, JUN
 22. - 29.7.
UEG kemp
Cascais, POR
nominace KT ČGF
srpen
4. - 5.8.
Světový pohár
Maebashi, JPN
 
12. - 26.8.
Oddílové soustředění
Komárov
závodníci Kampa
září
8. - 9.9.
VT T2020 fyz. a tech. testy - obnova
Liberec
T2020, oddíly
15. / 22.9. ?
4. Pohárový závod
Praha - Kampa
oddíly
29. - 30.9.
VT 04 kontrolní a přípravný
Liberec
repre SEN, JUN, T2020
říjen
5. - 6.10.
Závod Světového poháru + 13. Loulé Cup
Loulé, POR
reprezentace SEN, JUN
6. - 18.10.
Olympijské hry mládeže
Buenos Aires, ARG
kvalifikace FIG
12. - 13.10.
46. MZP
Jablonec n. N.
repre SEN, JUN, YOUTH a oddíly
20.10.
5. Pohárový závod
Dolní Bečva
oddíly
27.10.
7. Alpen Cup
Salzburg, AUT
oddíly - výběr
listopad
3. - 4.11.
VT 05 kontrolní před MS/WAG
Liberec
repre MS, WAG
7. - 10.11.
34. Mistrovství světa
Petrohrad, RUS
reprezentace SEN
15. - 18.11.
25. Světové hry mládeže (WAG)
Petrohrad, RUS
reprezentace WAG
24.11.
Mistrovství ČR družstev
Liberec
oddíly
25.11.
Závod o libereckého skokana II.
Liberec
oddíly
prosinec
     
1. - 2.12.
VT T2020 kontrolní a přípravný
Liberec
T2020
8.12.
Žákovské mistrovství ČR
Šestajovice
oddíly

 

Trampolíny Praha, oddíl T.J. Sokol Kampa Design: Pavel Beneš | Programátor: Marek Demčák